Atrakcje Turystyczne

Szlaki turystyczne

Szlaki turystyczne - przez Cisowo przebiegają dwa szlaki turystyczne: Szlak Wiatraków - rozpoczyna się w Darłowie przy Zamku Książąt Pomorskich i biegnie przez Cisowo, wzdłuż jeziora Kopań i kończy się w miejscowości Wicie. Szlak Zabytków Średniowiecza - rozpoczyna się w Darłowie i przebiega przez okoliczne miejscowości. Na jego trasie zobaczymy kościół św. Stanisława Kostki w Cisowie. więcej »

Jezioro Kopań

Jezioro Kopań położone jest 1,5 km od Cisowa. To całkiem duże (powierzchnia prawie 900 ha), przybrzeżne jezioro. Jak większość jezior przybrzeżnych jest ono stosunkowo płytkie (średnia głębokość to niecałe 2m a maksymalna 4m), od Bałtyku oddziela je tylko wąski pas lądu, dzięki temu panują tu dobre warunki żeglarskie - wiatr i fala jest tu prawie zawsze - za co tak kochają to jezioro windsurferzy i żeglarze. więcej »

Kopań

Bobolin

Bobolin położony jest wśród lasów iglastych, w oddaleniu od aglomeracji miejskich, z czystymi plażami. To idealne wręcz miejsce do spędzenia wolnych dni dla osób z dziećmi a także wszystkich, którzy poszukują ciszy. więcej »

Wicie

Choć wioska jest nieduża i nie ma w niej dużo barów, sklepów, budek z lodami i hamburgerami i wielu morskich atrakcji, to nie brak ich w pobliskich: Darłowie, Darłówku (ok 10 km) i Jarosławcu (ok 6 km). więcej »

Rusinowo

Rusinowo to stara nadmorska wioska (została założona przypuszczalnie w XIII wieku). W starszej części wsi znajduje się neogotycki kościół. więcej »