Atrakcje Turystyczne

Kościół św. Stanisława Kostki

Kościół z 1321 r. Wewnątrz zachowane są barokowe, głównie XVII-wieczne wyposażenie. więcej »

Cisowo

Szlaki turystyczne

Szlaki turystyczne - przez Cisowo przebiegają dwa szlaki turystyczne: Szlak Wiatraków - rozpoczyna się w Darłowie przy Zamku Książąt Pomorskich i biegnie przez Cisowo, wzdłuż jeziora Kopań i kończy się w miejscowości Wicie. Szlak Zabytków Średniowiecza - rozpoczyna się w Darłowie i przebiega przez okoliczne miejscowości. Na jego trasie zobaczymy kościół św. Stanisława Kostki w Cisowie. więcej »

Zamek Książąt Pomorskich

Zamek Książąt Pomorskich to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu podczas gdy pogoda nie jest zadowalająca. Zamek jest oddalony niecałe 4 kilometry od Cisowa. więcej »

ul. Zamkowa 4, Darłowo

Latarnia morska Darłowo

Latarnia morska usytuowana jest przy ujściu rzeki Wieprzy, tuż przy wejściu do portu w Darłówku. Obecnie wieża latarni ma 22 metry wysokości, a na jej szczycie znajduje się nowoczesny mechanizm wskazujący drogę statkom. więcej »

Rozsuwany most w Darłówku

Most zbudowano w 1988 roku, w miejscu starego mostu zwodzonego. Wieża kontrolna nazywana jest "UFO" lub "Kaczorem Donaldem". więcej »

Darłówko

Korzystna lokalizacja nad morzem, oddziaływający zdrowotnie na skutek znacznej wilgotności oraz zawartości jodu mikroklimat, czar i zabytki Darłowa, moc atrakcji i wieloraka baza gastronomiczna i noclegowa Darłówka skutkują tym, iż do bardzo dawna przybywają tutaj na wakacje tłumy turystów z kraju i zagranicy. więcej »

Darłowo

Najsłynniejsza dzielnica Darłowa - Darłówko znajduje się nad samym Bałtykiem. W Darłówku znajduje się również port rybacki, przeładunkowy a także turystyczny. więcej »

Jarosławiec

Dodatkową atrakcją turystyczną Jarosławca jest pamiętająca XIX wiek latarnia morska, wybudowana aby zminimalizować liczbę katastrof statków, do jakich cyklicznie dochodziło w tym rejonie Bałtyku. więcej »