Bobolin - jaka jest lokalizacja, co robić, co zwiedzać, lasy.

Bobolin - niewielka miejscowość wakacyjnego odpoczynku, w gminie Darłowo, między Darłowem a Dąbkami. Bobolin położony jest wśród lasów iglastych, w oddaleniu od aglomeracji miejskich, z czystymi plażami. To idealne wręcz miejsce do spędzenia wolnych dni dla osób z dziećmi a także wszystkich, którzy poszukują ciszy. To też doskonałe miejsce do spacerów, wypraw rowerowych - poprzez Bobolin przebiega kilka szlaków rowerowych. W wiosce znajduje się również gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną.

Jakie ciekawe atrakcje można zobaczyć w Bobolinie?

 

PLAŻA

Plaża w Bobolinie to miejsce pełne ciszy i spokoju. Wszystko dzięki temu, że nie jest to plaża zatłoczona. Charakteryzuje ją naturalny klimat oraz czystość. Dodatkowym atutem tego miejsca są pozostałości Bunkrów z czasów II Wojny Światowej. 

BUNKRY W BOBOLINIE

Bunkry w Bobolinie to budowle, o których nie zbyt wiele wiadomo, ich powstanie przypisuje się na czasy II Wojny Światowej. Można je zobaczyć na terenie pomiędzy Bobolinem, a Darłówkiem. Większość z nich położona jest na terenie byłej jednostki wojskowej. Ze względu na ciekawą historię tego miejsca, Bunkry w Bobolinie to jedno z najliczniej odwiedzanych atrakcji przez Turystów i historyków. 

JAZDA KONNA I MINI ZOO (ul. Bobolin 2, tel. 94 314 86 66)

Ranczo Mustafa oddalone jest od centrum około 4 km. Dzięki temu na przyjezdnych czeka tam spokój, cisza oraz możliwość poznania niesamowitych zwierząt jakimi są konie. W ranczu możliwa jest nauka jazdy. Dla najmłodszych możliwa jest jazda na kucykach. Dostępne jest również mini zoo. Tam czekają na dzieci takie zwierzęta jak: króliki, kotki oraz różnego rodzaju ptaki. 

Ostatnia aktualizacja - listopad 2018 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.cisowo.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0