Atrakcje w Cisowie

(19)

Szlaki turystyczne SZLAK WIATRAKÓW (ZIELONY) długość 13,2 km Ogólnie szlak uznawany jest jako łatwy do pokonania oraz dostępny dla pieszych, rowerzystów i nordic-walking.&... więcej »

Plaża w Cisowie Od centrum miejscowości na plaże jest około 2 kilometrów. Jest to dość duży dystans, ale dla większości wczasowiczów taki spacer nie stanowi problemu. Samo dojście do pl... więcej »

Elektrownia Wiatrowa w Cisowie Elektrownia Wiatrowa w Cisowie to tak właściwie dwie farmy wiatrowe. W Cisowie znajduje się pole wiatraków - olbrzymów, czyli tak elektrownia wiatrow... więcej »

Cisowo ma dość długa historię, choć nie wiadomo dokładnie kiedy wieś została założona, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że już w XIII stuleciu była to duża wioska. W Cisowie znajduje się ... więcej »

1,5 km od Cisowa znajduje się Jezioro Kopań - doskonałe miejsce do pieszych i rowerowych wycieczek. Średnia głębokość to 2 m, długość 5 km, szerokość 2,2 km. Ze względu na połączenie z Morzem Bał... więcej »

Dąbki Dąbki to nadbałtycka wioska uzdrowiskowa, pośrodku Wybrzeża Słowińskiego. Morze Bałtyckie ogranicza Dąbki od strony północnej natomiast od południa graniczy z nim całkiem duże, gdyż o po... więcej »

Bobolin Bobolin - niewielka miejscowość wakacyjnego odpoczynku, w gminie Darłowo, między Darłowem a Dąbkami. Bobolin położony jest wśród lasów iglastych, w oddaleniu od aglomeracji miej... więcej »

Darłowo Darłowo to historyczne miasto położone koło ujścia rzeki Wieprzy do Morza Bałtyckiego, posiadające wartościowe, sławne zabytki architektury i bogatą historię. Pierwsze wzmianki na temat miejs... więcej »

Darłówko Darłówko – przymorska dzielnica zabytkowego, pięknego, na dodatek pamiętającego wieki średnie miasta Darłowa – leży tuż przy ujściu Wieprzy do Bałtyku. Korzystna lo... więcej »

Kopań Kopań to mała wieś nadmorska, umiejscowiona około kilometra na północ od Cisowa, na morenowym nasypie - od którego pochodzi słowiańskie określenie miejscowości oznaczające wzniesi... więcej »

Wicie Wicie - to w istocie nieduża wioska letniskowa na naszym wybrzeżu, położona na środkowym wybrzeżu Bałtyku. Według danych statystycznych w Wiciu na stałe przebywa poniżej 100 mieszkańców.... więcej »

Rusinowo Rusinowo to stara nadmorska wioska (została założona przypuszczalnie w XIII wieku). W starszej części wsi znajduje się neogotycki kościół. Rusinowo zostało założone w lekkim oddaleniu... więcej »

Jarosławiec Jarosławiec położony jest na na urwistym brzegu centralnego pobrzeża Morza Bałtyckiego, pośród lasów, niedaleko dwóch jezior Wicko i Kopań. W obejmujących Jarosławiec... więcej »

Park Wodny JAN  Aquaprak to zawsze dobra alternatywa na niepogodę. Park Wodny Jan znajduje się w niedalekiej odległości od Cisowa, a co za tym idzie w deszczowe dni wystarczy zaledwie 15 minut, ... więcej »

ul. Północna 14, Darłówko Wschodnie

Tramwaj wodny Tramwaj wodny kursuje w kanale Wieprzy, pomiędzy mostem rozsuwanym w Darłówku a centrum Darłowa. Taka wyprawa tramwajem wodnym jest doskonałą okazją do przyjrzenia się ... więcej »

Most rozsuwany w Darłówku Most zbudowano w 1988 roku, w miejscu starego mostu zwodzonego. Wieża kontrolna nazywana jest "UFO" lub "Kaczorem Donaldem". Moment otwierania i zamykania mostu to ... więcej »

Latarnia morska Darłowo Latarnia morska usytuowana jest przy ujściu rzeki Wieprzy, tuż przy wejściu do portu w Darłówku. Obecnie wieża latarni ma 22 metry wysokości, a na jej szczycie zna... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00